MENU

O nas

Nasza firma od 1993 roku zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji związanych z terenami zieleni w dziedzinie projektowania przestrzeni i kształtowania krajobrazu. Dążymy do uzyskania harmonii wszystkich elementów kompozycji, staramy się, aby nasze rozwiązania cechowała prostota, ład oraz czytelny układ niezależnie od skali założenia.

Wielką wagę przywiązujemy do detali w tym: elementów małej architektury oraz nawierzchni, których forma i dobór materiału w sposób istotny wpływają na styl obiektu.
Kamień naturalny jest najchętniej stosowanym przez nas tworzywem, ponieważ dzięki swoim walorom użytkowym oraz różnorodności pozwala uzyskać całą gamę efektów plastycznych.
Stanowi ramy dla obrazu jakim są w każdym projektowanym przez nas ogrodzie kompozycje roślinne (w zakładce realizacje polecamy nasze projekty ogrodów Warszawa).
Połączenie wrażliwości architekta z racjonalnym spojrzeniem inżyniera owocuje prócz oryginalnych pomysłów rzetelnym i fachowym wykonaniem.
Skala opracowań nie stanowi dla nas przeszkody ponieważ posiadamy zespół specjalistów z różnych branż, niezbędne zaplecze techniczne oraz sprawdzonych dostawców materiałów.
Profesjonalne przygotowanie teoretyczne, praktyka i dbałość o jakość pozwoliły nam zaspokoić oczekiwania wielu wymagających inwestorów. 

Możemy się pochwalić licznymi projektami i realizacjami terenów zieleni wokół firm, obiektów publicznych oraz ogrodów przydomowych jak i podwarszawskich rezydencji. Wykonujemy rewaloryzację zabytkowych parków oraz realizację znajdujących się w nich obiektów architektury krajobrazu. Jedną z naszych usług jest: zakładanie ogrodów Warszawa  (w tym zakładanie ogrodów przydomowych) okolice.

Już w 1999r wykonaliśmy dla Wejchert Investments otoczenia Pałacu Sobańskich w Warszawie (al.Ujazdowskie 13).

Nasze kwalifikacje zostały docenione przez producentów branzowych programów telewizyjnych (np. 2000r Czary Żak Buduje dom TVN) Na łamach periodyków WERANDA oraz ŚWIAT ELIT ukazywały się nasze artykuły np. w 2002r przedstawiony został jeden z pierwszych wykonanych przez nas ogrodów "francuskich".

Po wykonaniu zlecenia podtrzymujemy kontakty z klientami służąc poradami, pielęgnacją w tym pielęgnacją ogrodów, oraz serwisem montowanych przez nas urządzeń. Aby dać Państwu możliwość zapoznania się z wynikami naszej pracy prezentujemy galerię fotografii z przykładowymi projektami i realizacjami.

Na życzenie Państwa prześlemy listę referencyjną oraz wyczerpujące portfolio. Jeżeli zdołaliśmy Państwa zainteresować prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

Liczymy, że dołączycie Państwo do grona zadowolonych z naszych usług klientów.

Z poważaniem:

podpis

mgr inz. Architektury Krajobrazu