MENU

Pielęgnacja Ogrodów

Pielęgnacja ogrodów w Warszawie

Profesjonalna pielęgnacja ogrodów – Warszawa i okolice

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Oferujemy również konserwację towarzyszącej im infrastruktury. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie, poparte odpowiednim wykształceniem, regularnie poszerzaną wiedzą i umiejętnościami. Działamy na terenie Warszawy i okolic, jednak możemy również dojechać w inne miejsca wskazane przez Klientów, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Oferowana przez nas pielęgnacja ogrodów obejmuje m.in.: cięcie krzewów i drzew, nawożenie oraz prace związane z ochroną roślin. Zapewniamy całoroczną pielęgnację terenów zielonych. Proponujemy kompleksowe usługi porządkowe i pielęgnacyjne, takie jak koszenie, wertykulacja, grabienie, areacja czy odchwaszczanie trawników i rabat. Nawozimy trawniki i rośliny, zwalczamy szkodniki, wykonujemy opryski chemiczne, cięcia pielęgnacyjne oraz innego rodzaju usługi agrotechniczne. Zabezpieczamy rośliny przed zimą, serwisujemy systemy automatycznego nawadniania. Wykonujemy również wycinkę tradycyjną oraz alpinistyczną drzew i krzewów, cięcia prześwietlające i odmładzające oraz formowanie roślin. Świadczymy usługi podczas wizyt pojedynczych, jak również regularnych w systemie abonamentowym.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucyjnych, proponując usługi pielęgnacyjne terenów zielonych (m.in. przy spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, osiedlach, hotelach, restauracjach i kawiarniach), parkingów, parków czy skwerów. Prowadzimy prace na różnych terenach, niezależnie od ich wielkości – w stosunkowo niewielkich ogrodach przydomowych, a także na bardzo dużych obszarach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących pielęgnacji ogrodów w mieście Warszawa oraz w dalszych i bliższych okolicach, umożliwiamy Państwu kontakt mailowy, telefoniczny, a także zapraszamy do osobistej wizyty w siedzibie firmy przy ulicy Minerskiej 56 w stolicy.