MENU

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodu i zielenie w Warszawie

Profesjonalne projektowanie ogrodu Warszawa

Nasza oferta obejmuje fachowe projektowanie ogrodów i architektury krajobrazu w Warszawie i okolicach, ale nie ma również problemu z dojazdem w inne miejsce w Polsce. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt, bez względu na to, czy wiąże się ze stworzeniem luksusowego, eleganckiego ogrodu na terenie willi hotelu lub pensjonatu, czy też wymaga uporządkowania zacisznego zakątka na tyłach domu.

Ponadto możemy wykonać projekt ogrodu w dowolnym stylu, m.in. współczesnym, ale również eklektycznym czy rustykalnym. Oferujemy projektowanie ogrodu miejskiego i wiejskiego w możliwie najszybszym czasie. Tworzymy koncepcje ogrodów wykorzystujące konkretne pomysły

Klientów, a także zupełnie od podstaw, wedle naszej wizji i wiedzy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie projekty cechowały się nie tylko ładnym wyglądem i walorami estetycznymi, ale przede wszystkim były funkcjonalne w codziennym korzystaniu. Zależy nam na tym, aby tworzone przez nas miejsca były pełne magicznego klimatu, a przy tym stały się bezpieczną oazą, w której można się zrelaksować i spędzić miłe, spokojne popołudnie czy wieczór z rodziną lub przyjaciółmi.

Kompleksowe projektowanie zieleni

Proces zakładania oraz wcześniej projektowania ogrodów nie jest prostą sprawą, nierzadko wymaga ciężkiej pracy na różnorodnie ukształtowanym terenie i podłożu, przy wykorzystaniu tysięcy gatunków drzew, krzewów, kwiatów i innego rodzaju roślin. Prawidłowo zaprojektowany ogród powinien pasować stylistycznie do otoczenia, w tym w szczególności do architektury domu, ale przede wszystkim powinien być dopasowany do właściciela, jego charakteru i tego, w jaki sposób planuje on spędzać czas w ogrodzie (czy np. chciałby uprawiać warzywa i drzewa owocowe, czy może ogród powinien spełniać raczej funkcję wypoczynkową). Bardzo istotny jest koncept zagospodarowania przestrzeni i stworzenie odpowiedniej wizualizacji ogrodu, dlatego w tym celu wykorzystujemy nowoczesne programy komputerowe. Po wykonaniu projektu i jego akceptacji przez Klienta, rozpoczynamy proces zakładania ogrodu.

W naszych projektach stosujemy wiele różnego rodzaju pomysłów i elementów, takich jak szeroka gama roślinności, baseny, fontanny, oczka wodne i wodospady, altany i pawilony, różnego typu akcesoria drewniane oraz murowane (mosty, pomosty, tarasy itp.), a nawet groty skalne.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli interesuje Państwa rzetelne i kompleksowe projektowanie zieleni, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji drogą telefoniczną, mailową lub też osobistą w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.