MENU

Projekty

Projekty Ogrodów w Warszawie

 

Nasza pracownia od lat wykonuje projekty ogrodów łączące w sobie doskonałe funkcje użytkowe oraz walory estetyczne. Podczas pracy rozmawiamy z klientem i poznajemy jego preferencje, aby uzyskany projekt miał jak najbardziej indywidualny charakter. Jednocześnie zwracamy uwagę na wszelkie kwestie wpływające na to, aby ogród idealnie harmonizował z architekturą domu i stanowił jego dopełnienie oraz ozdobę. W zależności od życzenia klienta, oferujemy również realizację naszych autorskich pomysłów na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości.

Praca nad projektami ogrodów jest wieloetapowa i wymaga czasu, dlatego warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o kontakcie z architektem krajobrazu.

Od wizji do projektu

Sama wizja nie wystarczy. Nasz projektant po obejrzeniu działki wspólnie z klientem nakreśli styl przyszłego ogrodu, a następnie dobierze odpowiednią roślinność, która najlepiej sprawdzi się w konkretnych warunkach. Istotnym elementem uzupełniającym projekty ogrodów jest mała architektura ogrodowa, która również zostanie wybrana na etapie planowania. Nasza firma specjalizuje się w formach powstałych z kamienia naturalnego, gdyż wykonane z niego murki oporowe, ścieżki, schody czy grille doskonale wkomponowują się w roślinność i podkreślają jej soczyste kolory. Dzięki temu nawet Warszawa może stać się oazą spokoju, gdzie pośród ulic uda się stworzyć klimatyczny i czarujący ogród.

Ogród skrojony na miarę

Każdy właściciel ogrodu ma inny gust, a naszym zadaniem jest stworzenie takiego projektu, który w pełni go odzwierciedli. W zależności od oczekiwań klienta, możemy więc zaplanować zarówno ogród w stylu francuskim, jak i japońskim, angielskim czy nowoczesnym.

Warszawa to miejsce, gdzie zlokalizowana jest nasza siedziba. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto chciałby cieszyć się własnym pięknym ogrodem.