MENU

Przesadzanie drzew

Przesadzanie drzew w Warszawie

Wielu właścicieli ogrodów zastanawia się, czy możliwe jest przesadzanie drzew, które z różnych względów nie mogą pozostać na swoim starym miejscu. Wbrew pozorom jest to jak najbardziej wykonalne, wystarczy tylko zdać się na pomoc profesjonalistów.

Nasza pracownia w ramach szeroko rozumianych usług ogrodniczych oferuje fachowe przesadzanie drzew różnego gatunku w Warszawie i okolicach. Zlecenia wykonujemy zarówno w przydomowych ogrodach prywatnych, jak i na terenach należących do miasta, instytucji czy firm.

Warszawa, jak każde duże miasto, nie może pochwalić się nadmiarem terenów zielonych, a rozwój budownictwa dodatkowo przyczynia się do wycinania wielu drzew. Mając to na uwadze, warto pomyśleć o ratowaniu tych roślin, które cieszą się dobrą kondycją.

Przesadzanie drzew soliterowych

Na szczególną uwagę zasługują drzewa soliterowe, czyli samotne i wyjątkowo ozdobne okazy, które rosną na odkrytej przestrzeni. Stanowią przyciągającą wzrok ozdobę każdego parku i ogrodu, ale niestety często zdarza się, że trzeba je usunąć i właściciele szukają sposobów na ich ocalenie. Nasza pracownia specjalizuje się w przesadzaniu drzew soliterowych, dokładając wszelkich starań, aby rośliny pozostały w nienaruszonym stanie. Najlepiej taką operację wykonać jesienią lub wiosną, lecz w nagłych przypadkach można to również zrobić latem.

Jeśli na Państwa terenie rośnie drzewo, które warto uratować przed zniszczeniem i przesadzić w inne miejsce, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i niezbędnym sprzętem, dzięki czemu w precyzyjny sposób przeniesiemy wskazaną roślinę. Działamy na terenie miasta Warszawa oraz w okolicznych miejscowościach.